Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 44 – streszczenie

Yusuf, Yaman i Seher cieszą się przyjemnym czasem w parku na terenie placu zabaw. Yaman coraz wyraźniej zadaje sobie sprawę, że jego emocje wobec Seher stają się coraz silniejsze. Trudno mu zachować wobec niej kamienną twarz. Zajęci sobą, nie zdają sobie sprawy, że są śledzeni przez współpracowników Soygiraya, którzy nie spuszczają ich z oka.

Kiedy Seher oddala się, by sama zrobić zakupy, zostaje uprowadzona! Yaman, nie mając o tym pojęcia, przygotowuje dla niej niewielką niespodziankę. 

Ali i Kiraz stają się coraz bliżsi. Młody oficer policji zaczyna wątpić, czy Begüm jest osobą, którą naprawdę chce poślubić i spędzić z nią resztę życia. W międzyczasie ona układa zręczny plan, aby go przy sobie zatrzymać. Zaprasza Alego na spotkanie, gdzie płacząc, mówi mu, że jej matka jest na łożu śmierci, a jej ostatnim pragnieniem jest ich małżeństwo. 

Gürbüz Soygiray wysyła do Yamana zdjęcie Seher w więzach…

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 44. Dziedzictwa?

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 44 Dziedzictwa? Premierowa emisja będzie miała miejsce we wtorek 6 czerwca na antenie TVP1 – koniecznie włącz telewizor o godzinie 16:05! Nie możesz oglądać serialu w tym czasie? Serial dostępny jest także w serwisie TVP VOD, nie martw się więc, że przegapisz najnowszy odcinek.

Archiwum: marzec 2024