Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 43 – streszczenie

Zuhal i İkbal liczą na to, że Yaman nie odkryje, iż Seher odrzuciła propozycję małżeństwa, jaką otrzymała od Selima. Mężczyzna nie ukrywa swojego smutku i rozczarowania, jest bowiem przekonany, że Seher wkrótce opuści go, wiążąc się Selimem. 

Yaman planuje jej to ułatwić i wydalić z posiadłości, jednak przypadkowo słyszy rozmowę telefoniczną. Seher informuje w niej Selima, że nie jest w stanie wyjść za niego za mąż! Yamanowi trudno ukryć radość z tego powodu, kiedy dowiaduje się, że kobieta ostatecznie odrzuciła oświadczyny. Chce wyrazić swoją wdzięczność za lojalność kobiety, dlatego pozwala Seher zabrać Yusufa do parku. Co więcej, Seher informuje Yamana, że teraz nie będzie już jeździła do restauracji. Zamiast tego postara się gotować w domu.

Begüm natrafia na portret dziewczyny, którą zauważyła z Alim na nabrzeżu, przeszukując jego rzeczy. Jest pewna, że Ali ją oszukuje. Kiraz czuje się odpowiedzialna za tę sytuację.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 43. Dziedzictwa?

Odcinek 43 Dziedzictwa obejrzysz w poniedziałek, 5 czerwca, w TVP1. Premierową emisję zaplanowano na godzinę 16:05. Nie możesz oglądać serialu o tej porze? Odcinek będzie dostępny również w serwisie streamingowym TVP VOD.

Archiwum: styczeń 2024