Fabułę rozpisano na 10 odcinków, podobnie jak w pierwszym sezonie. Jego znajomość nie jest niezbędna, by zainteresować się produkcją Player Original. Tym razem punktem wyjścia będzie nowy trop i wznowienie śledztwa w sprawie córki Elżbiety Zawady, szefowej Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych. Jak oglądać serial „Nieobecni”? Sezon 2. będzie dostępny na platformie VOD player.pl. Pierwszy odcinek ukazał się 10 maja, a dla kolejnych czas premiery to poniedziałek o 23:59. Zapewne w przyszłości całość wyemituje TVN i inne stacje telewizyjne grupy.

„Nieobecni” – sezon 2. pokaże sprawę zaginięcia córki Elżbiety Zawady, wróci Zachara

Kierowniczkę COPZ, Elżbietę Zawadę (Danuta Stenka) i jej bratanka, podkomisarza Filipa Zacharę (Piotr Głowacki), widzowie poznali w pierwszym sezonie produkcji. Jego główną bohaterką była Mila Gajda (Justyna Wasilewska) – tancerka i performerka, która powróciła do rodzinnego Kasprowa na święta Bożego Narodzenia. Perspektywę sielanki niszczy wieść o zaginięciu ojca oraz przybranej matki i brata. Fani serialu „Nieobecni” doskonale pamiętają, że ten wątek wyjaśnił się mniej więcej w połowie, a cała sprawa była naprawdę wielowarstwowa.

Czego można się spodziewać w 2. sezonie serialu „Nieobecni”?

Czy równie zaskakująco potoczy się akcja w nowym sezonie „Nieobecnych”? 2. odsłonę w można na razie zapowiadać na podstawie oficjalnego, 6-zdaniowego streszczenia i jednego odcinka. Tym razem to Elżbieta Zawada, która ruszy śladem zaginionej kilkanaście lat wcześniej córki, prawdopodobnie znajdzie się w centrum uwagi. Już od 15 lat żyje nadzieją na odnalezienie Kaśki, a promyk nadziei – lub zwiastun dramatu – pojawi się w dniu 30. urodzin dziecka. Mila i Filip włączą się w nie do końca oficjalne śledztwo, które ma przynieść odpowiedzi na pytania dręczące całą rodzinę zaginionej.

Obsada drugiego sezonu serialu „Nieobecni”. Dołączy Karolina Gruszka

Dostępne materiały pozwalają snuć pewne domysły co do losów serialowej Katarzyny Zawady, ale nie będziemy psuć ci zabawy. Jeśli chcesz pobawić się w detektywa, poszukaj oficjalnych i nieoficjalnych informacji o obsadzie. Pierwsze skrzypce najpewniej zagrają postacie znane z wcześniejszej serii „Nieobecni” – sezon 2. stawia na tych samych aktorów, co chyba ucieszy widzów. Na ekranach pojawią się również (kolejność przypadkowa):

 • Kazimierz Mazur;
 • Konrad Eleryk;
 • Karolina Gruszka;
 • Krzysztof Zawadzki;
 • Cezary Łukaszewicz;
 • Eliza Rycembel;
 • Maciej Mikołajczyk;
 • Marcin Januszkiewicz;
 • Magdalena Czerwińska;
 • Marcin Czarnik;
 • Zbigniew Stryj.

Daty premier odcinków serialu „Nieobecni” (Sezon 2.)

10 maja na platformie VOD miała miejsce oficjalna premiera drugiego sezonu „Nieobecnych”. Drugi odcinek ukaże się w poniedziałek 16 maja 2022 r. o godzinie 23:59 – i tak co tydzień na Playerze, aż do 11 lipca 2022 r. Użytkownicy Playera są ponownie uprzywilejowani względem telewidzów, którzy na serial ponownie będą musieli zaczekać. TVN i Discovery na razie nie zdradzili telewizyjnych planów względem nowej odsłony „Nieobecnych”. Sezon 2. prawdopodobnie będzie ważną częścią wakacyjnej ramówki stacji.

Archiwum: styczeń 2024