Każdy człowiek ma inne gusta kinowe. Jedni preferują mocne kino akcji, a dla innych jest ono zupełnie niezrozumiałe. Dusza romantyka może się nie odnaleźć na ekranizacji najnowszych części twojego ulubionego kryminału. Randka w kinie to świetny pomysł! Musisz jednak pamiętać, że film, na który zabierzesz swoją drugą połowę, powinien zostać przemyślany. Chyba nie chcesz, aby pierwsze spotkanie było tym ostatnim? Zadbaj także o nienaganny wygląd! Poniżej podpowiadamy, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę.

Wygląd na randkę w kinie – zrób dobre wrażenie

Pierwsze wrażenie trwa dosłownie ułamek sekundy, a już daje nam podstawę (nie zawsze słuszną) do ukształtowania opinii o potencjalnym wybranku serca. Nieistotne, że w kinie jest ciemno i prawie nic nie widać. Powinnaś zadbać o podstawowe elementy, które podkreślą twoją kobiecość i dodadzą ci pewności siebie. Może po kinie pójdziecie do restauracji? Musisz być przygotowana na każdą ewentualność. Dres schowaj głęboko na dno szafy.

Makijaż podkreślający atuty

Premiera filmu to wielkie wydarzenie dla prawdziwych kinomaniaków. Może warto uczcić to czerwoną szminką? Zanim po nią sięgniesz, zadbaj jednak o ujednolicony koloryt skóry z podkładem Lancome Teint Idole Ultra Wear. To produkt do zadań specjalnych, który mimo wszystko pozostaje delikatny i niezauważalny. A właśnie o naturalny efekt nam chodzi! Nie zapominaj także o podkreśleniu oka oraz zadbaniu o brwi. Nie ma nic gorszego niż nieestetycznie odstające włoski, które – zapewniamy cię – będą widoczne nawet w kinowym świetle.

Ubranie na premierę filmu – wygodnie, ale z klasą

Kilkugodzinne siedzenie w kinowym fotelu może być niewygodne. Nie dokładaj do tego kolejnej cegiełki od siebie. Postaw na sportową elegancję. Polecamy zrezygnować z wysokich szpilek i krótkiej mini. Lepszą opcją będzie zdecydowanie trapezowa spódnica i baleriny. Oczywiście to przykład – dostosuj ubranie do swojej sylwetki oraz gustu i pory roku. Marynarka i ulubione jeansy to także świetny pomysł na randkową stylizację.

Nie zapominaj o perfumach – propozycje na randkę w kinie

Kino to miejsce, gdzie na pewno będzie wokół ciebie wiele ludzi. Zadbaj o odpowiedni na tę okoliczność zapach. Miej na uwadze także fakt, że jest to randka. Podkreśl swoją kobiecość intensywnymi, ale jednocześnie nieduszącymi perfumami. Mieszankę kwiatów i rześkich cytrusów odnajdziesz w Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal. To idealna propozycja na randkę w kinie! Ciężkie, kadzidlane aromaty są piękne. Mogą jednak działać dusząco dla współtowarzyszy, którzy zajmą miejsce tuż obok ciebie. 

Bezpieczne filmy na randkę

No dobrze! Wiesz już, jak ubrać się na premierę wyczekiwanego filmu. Przyszła kolej na to, aby zdecydować się na repertuar, szczególnie jeśli macie nieco inne gusta. Sprawa jest prosta, jeśli ty i twój partner lubicie to samo. Gorzej, jeśli jest zupełnie na odwrót. Co zrobić w takiej sytuacji? Sprawdźcie wspólnie najbliższy repertuar filmów w kinie. Wybierzcie razem to, co chcielibyście zobaczyć. Nie zmuszaj potencjalnego wybranka do oglądania mdłej komedii romantycznej. Dobrą opcją jest zobaczenie zupełnie nowego gatunku, którego ani ty, ani on nie mieliście nigdy okazji oglądać. Na pierwszej randce na pewno nie idźcie na:

  • słodko-gorzki film o traumatycznej miłości;
  • film obrazujący bardzo ciężkie i skrajne przeżycia bohatera;
  • film o ciąży, aborcji, gwałcie – temat zdecydowanie nie na pierwszą randkę.

Kino to świetny pomysł na randkę. To nieważne, czy idziesz tam z potencjalnym wybrankiem, czy z mężem. Zadbaj o repertuar. Niech w takich okolicznościach będzie przyjemną odskocznią od codzienności. Ciężkie tematy do przemyślenia pozostaw na inną okazję.

Archiwum: luty 2024