HBO GO

Jednym z najpopularniejszych serwisów VOD zaraz obok Netflixa jest HBO GO. Założenie konta daje użytkownikowi możliwość zapoznania się z setkami rozmaitych produkcji. Największą popularnością cieszą się powszechnie znane filmy i seriale. Oprócz kultowych propozycji, takich jak cała seria filmów przedstawiających losy uwielbianego przez miliony Harry’ego Pottera, na platformie znajduje się także pokaźna biblioteka filmów i bajek dla najmłodszych, więc to znakomita propozycja również dla najmłodszych. Jeśli nie masz przekonania, czy ten serwis jest dla Ciebie, z pewnością ucieszy się 30-dniowy okres próbny. Wydaje się jednak, że HBO GO to oferta naprawdę atrakcyjna, bo cena miesięcznego abonamentu to zaledwie 24,99 zł. Jeśli chcesz korzystać z tego serwisu na telefonie, wykup odpowiedni pakiet Internetu – w wyborze pomoże Ci zestawienie na stronie https://komorkomat.pl/na-karte/.

Amazon Prime Video

Serwis ten najpopularniejszy jest za Oceanem, z kolei w Polsce jest zdecydowanie mniej znany. Czy oznacza to, że dostępne na platformie produkcje nie przypadają naszym rodakom do gustu? Oczywiście, że nie. W serwisie dostępnych jest mnóstwo atrakcyjnych i wysokojakościowych produkcji – w trybie podstawowym obejmują one ponad tysiąc tytułów. Kolejnym atutem jest atrakcyjna cena pakietu. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z usług Amazon Prime, najpierw włączony zostanie dla Ciebie miesięczny darmowy okres próbny. Następnie za usługi trzeba będzie płacić. Ile? Roczna subskrypcja kosztuje jedynie 49 złotych.

Viaplay

Serwis Viaplay wdarł się na polski rynek przebojem w sierpniu 2021 roku i cieszy się rosnącą popularnością. Oprócz standardowych usług, które oferują także inne platformy (mowa tu o rozbudowanej bazie filmów i seriali), Viaplay proponuje swoim użytkownikom dostęp do wielu transmisji sportowych. Serwis VOD z pewnością wpisze się więc w preferencje miłośników niemieckiej Bundesligi, europejskich rozgrywek, a także fanów hokeja i KSW. Atutem aplikacji jest możliwość oglądania pobranych wcześniej produkcji w trybie offline. Koszt miesięcznej subskrypcji to 34 złote. Dla nowych użytkowników przygotowano 30-dniowy darmowy okres.

TVN Player

Player to jedna z najprężniej rozwijających się polskich platform VOD. Od kilku lat możemy obserwować proces intensywnej transformacji medium. W najnowszej odsłonie obejmuje on mnóstwo oryginalnych produkcji i seriali, które są dostępne jedynie w serwisie. Na uwagę zasługują polskie seriale, takie jak „Szadź” z Maciejem Stuhrem i Aleksandrą Popławską w rolach głównych, a także inspirowane książkami Remigiusza Mroza serie „Chyłka” czy „Behawiorysta”. Widzów przed ekrany przyciągają ciekawe historie i klimat charakterystyczny dla tvn-owskich produkcji, ale i gwiazdy wielkiego formatu. W Playerze zobaczysz Magdalenę Cielecką, Roberta Więckiewicza, Agatę Kuleszę, Leszka Lichotę, Adama Woronowicza, Michała Czerneckiego i wielu innych.

Player to platforma oferująca kilka pakietów. Najtańsza propozycja obejmująca oglądanie seriali i filmów z reklamami kosztuje 8 zł miesięcznie. Jednak i droższe moduły zasługują na uwagę. Płacąc 30 złotych, zyskujesz dostęp do bazy Playera, ale i produkcji udostępnianych przez HBO i HBO Max. Więcej informacji na temat najnowszych technologii można znaleźć w sekcji z artykułami na stronie komorkomat.pl.

Archiwum: styczeń 2024