Podstawowe informacje

Data urodzenia16 lipca 1992 r.
Miejsce urodzeniaWarszawa
Wzrost164 cm

Agnieszka Kaczorowska – Facebook

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej facebookowy profil pod adresem https://www.facebook.com/AgnieszkaKaczorowskaOfficial obserwuje 75 tys. osób. Artystka prezentuje tam sporo kadrów ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Agnieszka Kaczorowska – Instagram

Na Instagramie Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) ma 409 tys. obserwujących. Na jej profilu można zobaczyć sporo prywatnych zdjęć, relacji z życia zawodowego, a także posty sponsorowane.

Agnieszka Kaczorowska – nagrody

Agnieszka Kaczorowska największe sukcesy osiągnęła jako tancerka. Ma najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Najważniejsze osiągnięcia Agnieszki Kaczorowskiej w tej dziedzinie to tytuły:

  • Młodzieżowej Mistrzyni Polski 2009 w Tańcach Latynoamerykańskich (w parze z Pawłem Milcarzem);
  • Mistrzyni Polski 2010 w Tańcach Latynoamerykańskich (w parze z Pawłem Tekielą);
  • Mistrzyni Świata 2010 w Tańcach Latynoamerykańskich (w parze z Pawłem Tekielą).

Agnieszka Kaczorowska – związki

Agnieszka Kaczorowska była związana między innymi z montażystą Rafałem Samborskim i aktorem Maciejem Zadykowiczem, ale jej serce zdobył tancerz Maciej Pela. Para poznała się w 2017 r. podczas rozmowy o pracę – aktorka szukała wówczas trenerów do swojej szkoły tańca. Od razu między nimi zaiskrzyło, zaczęli się spotykać, a po kilku miesiącach znajomości zakochani wzięli ślub. Uroczystość odbyła się 7 września 2018 r. w Toskanii.

Agnieszka Kaczorowska – dzieci

Agnieszka Kaczorowska jest nie tylko żoną, ale także mamą. Wspólnie z Maciejem Pelą wychowują dwie córki – Emilię (ur. 2019 r.) i Gabrielę (ur. 2021 r.).

Agnieszka Kaczorowska – najważniejsze informacje

Agnieszka Kaczorowska urodziła się i wychowała w Warszawie. Ma dwoje starszego rodzeństwa – siostrę Jolantę oraz brata Piotra. Jako 10-letnia dziewczynka przeżyła rozwód rodziców, po którym większość domowych obowiązków spoczęła na jej matce. Agnieszka Kaczorowska do tej pory jest z nią mocno związana. Aktorka ukończyła 21. Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Jerzego Grotowskiego, a później podjęła studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Agnieszka Kaczorowska – kariera

Agnieszka Kaczorowska debiutowała jako dziecko w serialu „Klan”, z którym związana jest do dzisiaj. W 1999 r. otrzymała rolę Bożenki Lubicz, adoptowanej córki Ryszarda i Grażyny. Oprócz tego pojawiła się gościnnie w kilku odcinkach „Na dobre i na złe”, a także grała w teatrze. W 2016 r. można ją było oglądać w spektaklu Teatru Dramatycznego „Kochanie na kredyt”. Wystąpiła też w musicalu o życiu papieża Jana Pawła II zatytułowanym „Karol”.

Agnieszka Kaczorowska – tancerka i konferansjerka

Aktorstwo to nie jedyna dziedzina, jaką interesuje się Agnieszka Kaczorowska. W 2014 roku rozpoczęła przygodę z programem Polsatu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Wystąpiła tam jednak nie jako gwiazda, ale trenerka uczestników. W show partnerowała Rafałowi Maślakowi, Krzysztofowi Wieszczkowi (wygrali całą edycję), Łukaszowi Kadziewiczowi, Nikodemowi Rozbickiemu, Michałowi Malinowskiemu oraz Antkowi Smykiewiczowi. W 2018 r. zdecydowała się na odejście z obsady tanecznej. Kaczorowska miała również okazję sprawdzić się jako konferansjerka. Prowadziła między innymi Sopot Hit Festival, Sylwestrową Moc Przebojów i koncert Roztańczony PGE Narodowy.

Szkoła tańca Agnieszki Kaczorowskiej

Jednym z przedsięwzięć Agnieszki Kaczorowskiej była szkoła tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, którą założyła w 2016 r. Chociaż zajęcia cieszyły się zainteresowaniem, pandemia COVID-19 zahamowała rozwój biznesu tancerki. W 2020 r. aktorka oficjalnie poinformowała o zamknięciu szkoły.

Agnieszka Kaczorowska – filmografia

Agnieszka Kaczorowska znana jest z ról w dwóch kultowych polskich serialach:

  • „Klan” (od 1999 r.) – Bożena Lubicz-Kazuń;
  •  „Na dobre i na złe” (2016-2019 r.) – Sara.

Agnieszka Kaczorowska – zdjęcia

Fot. główne: Sławek via Wikipedia, CC BY-SA 2.0

Archiwum: kwiecień 2024