Nie znasz jeszcze serialu Dziedzictwo? Tutaj przeczytasz opis serialu, poznasz jego obsadę, miejsce i pory emisji.

Dziedzictwo odc. 53 – streszczenie

Ali i Kiraz mają za zadanie odebrać Osmana. Kobieta źle zapisała adres, przez co stracili orientację, a ich pojazd utknął w błotnistym terenie. Ali jest przekonany, że Kiraz jest niczym magnes przyciągający nieszczęście. Ziya ma chrapkę na skrzydełka z grilla w sosie przygotowanym według receptury Arifa. Seher, kierując się radami Yamana, zabiera się za przyrządzenie sosu. Zuhal wykorzystuje okoliczności i dodaje do sosu kilka kropel substancji chemicznych, mając nadzieję na dyskredytację Seher.

Podczas wieczornego posiłku okazuje się, że Seher, niezadowolona z początkowej wersji sosu, ugotowała skrzydełka od nowa. Wszystkich zachwyca jej kulinarny talent. Aliemu i Kiraz udaje się w końcu wydostać z błotnej pułapki i zabierają Osmana. Ali składa stryjowi przeprosiny za swoje zachowanie. W momencie, gdy Begum nie jest obecna, Kiraz odbiera połączenie od jej matki. Kobieta, myśląc, że rozmawia ze swoją córką, dzieli się informacją o ślubnych podarunkach, które nabyła dla Begum i Alego we Włoszech.

Kiraz jest zdumiona. Nie jest w stanie uwierzyć, że Begum zmyśliła chorobę matki, aby wyjść za mąż za Alego. Begum szantażuje Kiraz, twierdząc, że popełni samobójstwo, jeśli ta wyjawi Aliemu prawdę. Zuhal upokarza Seher. Yaman, będący naocznym świadkiem tej sytuacji, ostro ją upomina. Wyraża również niezadowolenie wobec Seher, za to, że pozwala sobie na takie traktowanie.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinek 53. Dziedzictwa?

Kiedy będzie premiera najnowszego epizodu serialu Dziedzictwo? Odcinek 53 obejrzysz już we wtorek 20 czerwca o godzinie 16:05! Natomiast powtórkę zaplanowano na kolejny dzień (środa, 21 czerwca, godzina 05:15). Jeśli obie pory są dla ciebie nieodpowiednie, pamiętaj, że najnowsze odcinku serialu Dziedzictwo – odcinek 53 również – są dostępne na TVP VOD.

Archiwum: styczeń 2024